Platforma dla koordynatorów ds równego traktowania

Nie pamiętasz hasła?

Sieć równości

Uwaga

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

 

 

 

 

 

 

 

KONSTYTUCJA RP

 

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

 

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

 

 

informaje o projekcie

 

Gdzie szukać informacji i pomocy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail


Aktualności

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA Projekt „Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia”

10-06-2013

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji podsumowującej projekt „Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia”, która odbędzie się w Sali Kolumnowej w gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie 21 czerwca 2013 roku o godz. 12.00. Na konferencji przedstawione zostaną rezultaty projektu „Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia”, który realizowany był przez Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie i Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Ponadto, w trakcie konferencji, zaprezentowany zostanie raport z badań sondażowych przeprowadzonych przez pracowników Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz raport z poszerzonego badania wskaźnikiem Gender Index zrealizowanego przez pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w wybranych instytucjach administracji rządowej.

 

Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane referaty specjalistek z Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące aspektów zarządzania różnorodnością oraz równego traktowania w administracji centralnej.

 

Wszelkie pytania oraz potwierdzenie udziału proszę kierować do dnia 19 czerwca 2013 roku na adres e-mailowy . Ze względów proceduralnych prosimy o przestrzeganie terminu akredytacji.  W dniu konferencji prosimy o wcześniejsze przybycie z uwagi na obowiązujące w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów procedury kontrolne.

Pliki do pobrania

Program konferencji

Zaproszenie

zobacz wszystkie
WydrukujWydrukuj

Słownik pojęć związanych z dyskryminacją

a b c d e f g h i j k l ł m n o p r s t u w z

Antysemityzm

 -  Antysemityzm, postawa niechęci bądź wrogości wobec Żydów lub osób pochodzenia żydowskiego, ich prześladowanie i dyskryminacja, poglądy uzasadniające takie działania. czytaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
realizacja Ideo
powered by: CMS Edito